info@uacd.com.ua
© Всі права захищені.
2019. Київ, Україна
ГО "Українська Асоціація Кастинг Індустрії"
ПРО НАС
ГО "Українська Асоціація Кастинг Індустрії" - об'єднання кастинг-директорів аудіовізуальної індустрії України, для розвитку спільних інтересів, становлення професіоналізму в галузі, підвищення статусу професії, забезпечення вільного обміну інформацією, ідеями та стандартизації робочої практики.

Мета Асоціації – формування сприятливого середовища для розвитку працівників кастинг-індустрії аудіовізуального сектору України, представлення працівників української кастинг-індустрії на міжнародній арені, розвиток кіноіндустрії та реалізація культурно-освітніх програм й проектів, налагодження міжсекторного та міжнародного партнерства, задоволення та захист законних соціальних, творчих, національно-культурних та інших інтересів своїх членів, а також сприяння у вирішенні актуальних професійних потреб кастинг-індустрії в цілому.
ЦІЛІ АСОЦІАЦІЇ
1
Сприяти промоції та утвердженню в Україні високих стандартів роботи працівників кастинг-індустрії.

Сприяти посиленню комунікації в галузі та підвищенню статусності професії кастинг-директора.

2
Стандартизувати принципи роботи представників кастинг-індустрії аудіовізуального сектору, з професійних, морально-етичних та культурних точок зору.
3
Надавати експертні та консультаційні послуги щодо критеріїв та методів підбору представників кастинг-департаментів та акторів для аудіовізуальних проектів.
4
Організовувати та проводити культурно-освітні програми й проекти для працівників галузі. Реалізовувати спільні програми і проекти з міжнародними та національними партнерськими організаціями.
5
Співпрацювати з державними структурами, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності у питаннях, пов'язаних з підтримкою Асоціації, організацією культурних, освітніх заходів та реалізацією стратегії розвитку кастинг-індустрії.
6
Створювати механізми обміну досвідом, делегувати членів Асоціації для участі у культурно-освітніх заходах, навчальних програмах, програмах підвищення кваліфікації, стажуваннях, форумах, самітах чи інших заходах, в тому числі загальнонаціональних та міжнародних.
УЧАСНИКИ АСОЦІАЦІЇ
Олена Шевчук
кастинг-директорка
Павло Макарченко
кастинг-директор
Аліна Марчук
кастинг-директорка
Тетяна Владзімірська
кастинг-директорка